Regulamin

Regulamin obowiązujący w Modern Apartments

            Witamy Państwa i prosimy o zapoznanie się z Regulaminem obowiązującym w naszych apartamentach w celu uniknięcia ewentualnych nieporozumień podczas Państwa pobytu.

 1. Wynajem apartamentu rozpoczyna się w dniu przyjazdu o godz. 14:00 (prosimy o wcześniejsze poinformowanie Właścicieli o planowanej godzinie przyjazdu) i kończy w dniu wyjazdu o godz. 11:00. Przy zameldowaniu wymagane jest okazanie ważnego dowodu tożsamości ze zdjęciem. Najemca zobowiązany jest do zdania apartamentu w terminie.
 2. Opłata za cały okres pobytu oraz opłata uzdrowiskowa pobierana jest w dniu przyjazdu
  i nie podlega zwrotowi w przypadku wcześniejszego wyjazdu. Ceny w obiekcie Modern apartments  mogą się różnić w zależności od terminu. Karty płatnicze nie są akceptowane.
 3. Osoby korzystające z apartamentów winny zapoznać się i stosować do „Regulaminu porządku domowego Wspólnoty Mieszkaniowej przy ul. Hołdu Pruskiego 1, ul. Władysława Sikorskiego 1, 3 oraz ul. Piastowskiej 35, 36, 37 w Świnoujściu”(w załączeniu). 

Konsekwencją nieprzestrzegania ww. „Regulaminu…” oraz pkt. 4 niniejszego Regulaminu, będzie zerwanie umowy wynajmu ze skutkiem natychmiastowym, bez możliwości roszczeń Najemcy co do zwrotu uiszczonej w całości kwoty za wynajem.

 • W apartamentach obowiązuje całkowity zakaz palenia wyrobów tytoniowych oraz innych używek, palenia papierosów elektronicznych, smażenia ryb oraz wprowadzania zwierząt.
 • Najemcy odpowiadają materialnie za ewentualne zniszczenia wyposażenia apartamentów. Prosimy o zgłaszanie szkody bezpośrednio po jej wystąpieniu oraz o nie dokonywanie napraw we własnym zakresie. Wszelkie usterki w apartamentach prosimy zgłaszać w dniu przyjazdu.
 • W przypadku zagubienia lub uszkodzenia kluczy, obowiązuje opłata w wysokości 100 PLN za każdy zagubiony lub uszkodzony klucz. Opłata za zagubienie lub uszkodzenie pilota do bramy garażowej wynosi 250 PLN.
 • Apartament przekazujemy posprzątany i prosimy o utrzymywanie go w czystości przez cały okres pobytu. Informujemy, że w apartamentach znajduje się podstawowy sprzęt niezbędny do utrzymania czystości.
 • Nie ponosimy odpowiedzialności za utratę lub uszkodzenie rzeczy wniesionych do apartamentów, w szczególności pieniędzy, papierów wartościowych, dokumentów, urządzeń elektronicznych itp. oraz za pojazdy parkowane w hali garażowej lub na terenie obiektu.
 • Apartamenty nie są dostosowane do pobytu w nich osób niepełnosprawnych.
 • Prosimy o segregację śmieci.

Życzymy Państwu miłego pobytu i wypoczynku.   

Zapraszamy ponownie.

* Niniejszy Regulamin udostępniony jest na stronie internetowej www.modern-apartments.eu
Dokonanie rezerwacji na pobyt w apartamencie oznacza akceptację niniejszego Regulaminu.